Par mani

Ar auto kosmetoloģiju nodarbojos jau kopš 20 gadu vecuma un tehniskās lietas man ir tuvas sirdij. Esmu arī motosportists, kam patīk azarts un dažādi izaicinājumi. Lai nezaudētu savu interesi par tehniskajām lietām un ikdienā gūtu azartu savu darbu izdarot pēc iespējas izcilāk, es turpinu darboties tieši auto nozarē.

Zināšanas esmu ieguvis prakses ceļā un pateicoties gadu gaitā uzkrātajai pieredzei. Esmu mācījies un izgājis praksi arī Amerikas Savienoto Valstu vadošās auto kosmētiskās apkopes kompānijā „Detail King”, kur esmu ieguvis sertifikātu, kas ir papildinājums un oficiāls apstiprinājums manai profesionālajai karjerai.

Manuprāt, darba nozīmīgākās kvalitātes, ir, lai viss izdotos un rezultāts sanāktu tāds, kas apmierina mani pašu un, protams, galvenais, lai arī klients ir 100% apmierināts ar padarīto. Savā darba ikdienā, esmu novērojis to, ka klients bieži vien priecājās par sasniegto rezultātu tādēļ, ka iepriekš ne ar ko tamlīdzīgu nav saskāries. Uzskatu, ka tieši, auto kosmetoloģijas, nozare Latvijā nav pārāk attīstīta un cilvēki ir maz informēti par to kā ilgtermiņā ir iespējams saglabāt labu auto vizuālo stāvokli, uzturēt auto kārtībā un pēc tam arī veiksmīgi pārdot.


Car Shine Latvia studija

Car Shine Latvia ir auto kopšanas studija, kas nodarbojās ar auto vizuālā tēla sakopšanu un atrodas Latvijā, Rīgā. Gluži tāpat kā cilvēki apmeklē kosmetologu, mēs kopjam un atjaunojam automašīnas. Car Shine Latvia ar auto kopšanu nodarbojas jau vairāk kā 20 gadus. Šajā laika periodā ļoti daudziem klientiem palīdzēts sakārtot savu auto, gan pēc skarbajiem un nesaudzīgajiem ziemas apstākļiem Latvijā, gan arī pēc tam, kad auto salonā izlijis kāds šķidrums, kuru likvidēt saimniekam nav izdevies saviem spēkiem.

Mūsu studija kosmētiskie pakalpojumi sevī ietver auto apstrādi, gan no ārpuses, gan no iekšpuses. Nereti gadās savā auto izliet kādu vielu, kas izdala nepatīkamas smakas vai ir bijusi nepieciešamība pārvadāt auto salonā suni. Šādai problēmai ir izdomāts attiecīgi lielisks risinājums – Ozons ģenerators. Tā ir speciāla ierīce ko pēc auto iztīrīšanas ievieto salonā. Tā iznīcina baktērijas un tiek neitralizētas jebkuras nevēlamās smakas un Jūsu auto salons atkal smaržos neitrāli. Arī smaku likvidēšanai katrs gadījums ir individuāls, ir gadījumi kad tas jādara vairākas reizes, bet iespējams pietiks ar vienu reizi. Ļoti ieteicams būtu veikt pilnīgu auto kopšanu, ja gaidāms ģimenes pieaugums – tad jaundzimušajam nebūs jāelpo sliktās smakas un baktērijas.

Būtisks veiksmīga rezultāta priekšnoteikums ir atbilstošu ķīmijas līdzekļu izmantošana, kā arī pareiza to lietošanas secība. Car Shine Latvia salonā mēs izmantojam tikai profesionālus līdzekļus, lielākā daļa no tiem ir nopērkami Amerikas Savienotajās Valstīs un dažviet Eiropā. Tos nav iespējams iegādāties ne degvielas uzpildes stacijās, ne celtniecības veikalos.

Ja ikdienā nav laika vai vēlmes kopt auto, tad noteikti to būtu svarīgi izdarīt vismaz divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Īpaši svarīgi ir tieši pavasarī nomazgāt no auto virsmas netīrumus un sāls atstātās pēdas, kas nogulsnējušās uz auto. Kā arī pastāv iespēja novērst visus ziemā radītos skrāpējumus un švīkas uz auto virsbūves, jo ļoti daudz skrāpējumus uz auto ziemā rada tieši sniegs un ledus. Svarīgi ir auto sagatavot arī rudenī, tieši pirms ziemas sezonas.

www.carshine.lv

 .