Atsvaidzinošā pulēšana

Atsvaidzinošās pulēšanas laikā tiek noņemti viegli virsmas defekti (rūsa, švīkas, hologrammas), nodrošinot dzidru atspulgu, papildus spīdumu un dziļumu auto pārklājumam. To iespējams sasniegt, izvēloties pareizo pulēšanas ripu un produktu, kas atbilst konrētajai mašīnai un tās krāsai, kas dod iespēju vienlaikus gan pielabot virsmas defektus, gan atsvaidzināt krāsu. Ar šo pakalpojumu Jūs visvairāk varēsiet novērtēt ieguvumus, ko sniedz profesionāls autodīteilings. Kad auto tiks pedantiski nomazgāts un sagatvots, pārliecinoties, ka visi netīrumi ir noņemti, tiek izvēlēta piemērota ripa un produkts, novērtējot krāsas veidu un tās stāvokli. Šis procfess ļauj novērst iespējamos vieglos defektus auto apstrādes procesā.

Kad pabeigts pulēšanas etaps, tiek uzklāts aizsardzības pārklājums, piem., sīlants vai keramiskais pārklājums. Pārklājuma veids tiks saskaņots ar Jums pirms pakalpojuma veikšanas, lai tas vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un auto specifikai.

Atsvaidzinošā pulēšana būs īstā izvēle, ja nopietni vēlaties uzlabot auto krāsas tīrumu un dziļumu gan jauniegādātam auto, gan, sagatvojot savu mašīnu pārdošanai.


Laiks: 1 diena un vairāk


*Strādājam ar vairākiem vadošiem autokosmētikas ražotājiem kā Swissvax, Polish Angel, Dodo Juice, Carpro , Chemical Guys un Detail King, Meguiers. Spējam uzklāt dažādus aizsardzības pārklājumus, sākot ar Natural Carnauba vaskiem, beidzot ar polimēra sīlantiem un keramiskajiem pārklājumiem.

www.carshine.lv

 .